شبکه اجتماعی پارسی زبانانپارسی یار

پيام دوستان

mp3 player شوکر
+ [تلگرام] التماس دعا هديه به نيابت از همه رفتگان به محضر حضرت صاحب الزمان (عج)
مهرباني #
29 دقيقه قبل

شبستان نور

+ [تلگرام] پيام امروز مرور مي کنم رفتنت را... از آن زمان که بشارت ملحق شدن به پيامبر (ص) را شنيدي و زيباترين لبخند عالم به چهره نورانيت نشست... داشتن مردي تمام به نام علي و فرزنداني پاکيزه که عشق تو به آنها کاملترين مثال عشق همسري و مادري است... آنچنان که به وقت دفاع و روشنگري، در مواجهه با ظلم و باطل، با روح و جسم، به کلمات "فدا شدن" رنگي تازه و بخشيدي... و چه عاشقانه و عارفانه سير نورانيت را از اين عالم ترسيم کردي... کفن و دفن و تشييع ات همه بر مدار بندگي خدايت رنگ بست... ستون عالم مانند ستون خانه در رفتن زن، شکست... آن هنگام که پهلويت شکست... امروز خدا مي داند بر دل عظيم و زلال و بصير علي و فرزندان پاکش چه گذشت... آجرک الله يا صاحب زمان بر زخم جاندار و کهنه اي که هر لحظه برايت سر باز مي کند.
شبستان نور
38 دقيقه قبل
شبستان نور
.
هما بانو
@};- :'(
همه 6 نظر
انديشه نگار
@};-
شبستان نور
{a h=yajaavad}انديشه نگار{/a} @};-@};-
+ [تلگرام] گفتگوي کبوتر بقيع با کبوتر امام رضا: آي کبوتر که نشستي روي گنبد طلا هر کجا پر ميزني تو حرم امام رضا من کبوتر بقيعم با تو خيلي فرق دارم جاي گنبد سرم به روي خاکا ميزارم اونجا هر کي ميپره طائر افلاکي ميشه اينجا هر کي ميپره بال و پرش خاکي ميشه اونجا خادما با زائرا مهربونن اينجا زائرا رو از کنار قبرا ميرونن تو که هر شب ميسوزه صدتا چراغ دور و برت به امام رضا بگو تويي غريب يا مادرت؟؟؟؟؟؟ شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) تسليت باد.
عشقستان اسماعيل
57 دقيقه قبل
انديشه نگار
@};-@};-

شبستان نور

+ [تلگرام] آقاي #ظريف و آقاي #روحاني اينکه کجا تحصيل کرده ايد و چشته خور چندين ساله کشورهاي غربي و معاند کشورتان بوده ايد، ارزاني خودتان! چگونه انتخاب شده ايد و نفوذ کرده ايد در نظام سياسي کشور ، هم براي خودتان! چه کساني به شما و سازو کارتان ري داده اند، هم مفت چنگتان! با زحمات دانشمندان ايراني، بازي کرديد و سکوت و نجابت مردم ايران و خانواده شهداي هسته اي را ديديد، گواراي وجود ساده لوحتان! شهادت #حاج قاسم و همرزمانش و تشييع جنازه اش را ديديد و سخنان #رهبر را راجع به کلمه #مذاکره شنيديد وسرتان در زير برف بود،متسفيم برايتان! امّا و امّا... وقاهت آمريکا را در نفر بعدي کانديداتوري شهادت شنيديد و خوانديد، هنوز چهلم سردار نشده و با وقاحت کلمه مذاکره را بکار ميبريد، بدانيد که اگر خشم مردم به دستور رهبر از زير خاکستر شعله ور شود، دودمان خودت و سردمدار خانت، يکروزه به باد خواهد رفت و چيزي از سلطنت وزارت و ريس #جمهوري بر جا نمي ماند و در حصر ابدي نفرت مردم گرفتار خواهيد شد تا بفهميد نبايد بجاي پرچم آمريکا، خون شهدا را لگد کرد.
هما بانو
درود به شما عزيزم
شبستان نور
{a h=banoyedashteroya}هما بانو{/a} @};-@};-سلامت و پاينده باشبد. ممنون از حضورتون@};-@};-
همه 5 نظر
شبستان نور
{a h=khaanedekhamoosh}شهيد هادي{/a} احسنت به وجودتون
شبستان نور
.
+ [تلگرام] يک #افشاگري جديد درباره حسن روحاني قديري‌ابيانه: به‌عنوان کسي که عضو ستاد بود، شهادت مي‌دهم که روحاني در ستاد قطعنامه اصرار داشت که ايران بخشي از تماميت ارضي خود را واگذار کند ولي آقاي ولايتي، وزير امور خارجه وقت زير بار اين ننگ نرفت و مقاومت کرد.
هما بانو
کي ميشه خدا رسواش کنه و براي هميشه ...................
شبستان نور
{a h=banoyedashteroya}هما بانو{/a} ان شاالله بزودي از برکت خون سردار
شبستان نور
.
+ ايّام #فاطميه سه شب سعادت منبر دارم. موضوعي که در نظر دارم اينه: شأن و فضائل حضرت زهراء سلام الله عليها در آيات نوراني قرآن کريم لطفاً براي اين سلسله منبر يک عنوان جذّاب و گويا پيشنهاد کنيد. مشارکت کننده ها إن شاء الله مشمول دعاي منبر خواهند بود.
آيه هاي زهرايي
{a h=yajaavad}انديشه نگار{/a} ممنونم
بعدی همه 14 نظر قبلی
{a h=golvaje77}شبستان نور{/a} ممنونم
شبستان نور
{a h=mabedini}محمد_عابديني{/a} @};-
+ آقاي آمريکاي قمارباز حاج قاسم و ابومهدي را ترور کردي قبول شهيد حاج قاسم و شهيد ابو مهدي را هم مي تواني ترور کني؟ يک عمر بايد از اين دو شهيد #سيلي بخوري نوش جانت
گواراي وجود سيلي هاي پياپي
راستي قرار بود انتقام گرفته بشه اينا فقط يه سيلي بوده و کوچک، انتقام چي ميشه؟
2-دست خط
{a h=golvaje77}شبستان نور{/a} اونم با حضور خود حضرت صاحب گرفته ميشه بسي اميدواريم
شبستان نور
{a h=roozegaran}2دست خط{/a} انتقام ايشون سر جاي خودشه، اگر ديپلماسي قوي بود، هر اقدام ميتونست يه پس گردني محکم باشه... اما هيهات...
ساعت دماسنج
فهرست کاربرانی که پیام های آن ها توسط دبیران مجله پارسی یار در ماه اخیر منتخب شده است.
برگزیدگان مجله بهمن ماه
vertical_align_top